Дозволив диктаторам все — журналіст різко висловився про зустріч Байдена з Путіним

Іван Яковина розповів, чого тепер чекати всьому світу з боку Росії

Дозволив диктаторам все — журналіст різко висловився про зустріч Байдена з Путіним

Президент США Джо Байден недостатньо підготувався до зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним — про це заявив оглядач-міжнародник Іван Яковина у програмі "Світогляд Сьогодні" на телеканалі "Україна 24".

"У мене склалося враження, що Байден виявився значно менш підготовленим до зустрічі з Путіним, ніж вважалося раніше. Я визнаю, що помилявся, вважаючи Байдена досить досвідченим і жорстким політиком для адекватного діалогу з президентом з темного підворіття. Найгірше в такому повороті подій, що тепер диктатори в усьому світі знахабніють. Після саміту в Женеві їм стало зрозуміло, що тепер можна все, немає такого злочину, за який Захід змусить їх відповісти", — сказав він.

Читайте також: Путіну дали випробувальний термін — ексміністр про зустріч президентів США і РФ

Популярні відео

Яковина розповів, що відбуватиметься надалі.

"Російська та білоруська опозиція будуть розчавлені, вибори до Держдуми Росії будуть повністю сфальсифіковані, хакерські атаки з Росії розпочнуться з новою силою. Москва все активніше почне підтримувати деструктивні популістські ультраправі сили в Європі. Україні треба чекати нових військових провокацій на Донбасі, Путін може наважитися і на прорив з Криму до Нової Каховки, де знаходиться водозабір для Північнокримського каналу. Для російської влади головним підсумком саміту в Женеві стали слова "Байден дозволив". Кремль впевнений, що США не будуть втручатися в його справи, і можна все", — сказав він.

Раніше Іван Яковина розповів, які три завдання вирішив Володимир Путін на зустрічі з Джо Байденом.

Джерело Україна 24 Теги