Путін виконав три завдання — журналіст про зустріч з Байденом

Іван Яковина розповів, чого домігся Володимир Путін від зустрічі з Джо Байденом

Путін виконав три завдання — журналіст про зустріч з Байденом

Президент Росії Володимир Путін успішно виконав свої завдання на зустрічі з президентом США Джо Байденом — про це заявив оглядач-міжнародник Іван Яковина у програмі "Світогляд Сьогодні" на телеканалі "Україна 24".

"Володимир Путін зумів відсунути перспективу початку революції у своїй країні. Це сталося завдяки його вдалому виступу на саміті в Женеві, де він зустрічався з Джо Байденом. У Путіна було всього три завдання на цей саміт, і він їх виконав. Перше завдання — це міжнародний піар. Йому треба було показати всій планеті, що він важливий світовий лідер, з яким на рівних зустрічається сам президент США. Друге завдання — піар всередині Росії. Путіну важливо було показати російському народу, особливо своїм наближеним, що він не перебуває в ізоляції, що Захід як і раніше готовий вести з ним переговори", — сказав він.

Читайте також: Путін і Байден не домовилися, але воювати не будуть - експерт назвав ознаку

Популярні відео

Також, за словами Яковини, Путін уникнув нових санкцій.

"І третє завдання було прикладним — Путін хотів домогтися від Байдена, щоб той не вводив проти Росії нові санкції, а також щоб хоча б трохи скасував старі. Ця мета теж була досягнута. Нових санкцій США поки не вводять, крім того, після зустрічі з Путіним Байден повернув посла США в Москву та відновив видачу американських віз російським чиновникам і олігархам. Для них це стало величезним полегшенням, тому що вони всі мають якийсь бізнес або майно в США", — сказав він.

Раніше російський політик, ексдепутат Держдуми Дмитро Гудков заявив, що Путін отримав те, чого хотів від Байдена.

Джерело Україна 24 Теги