Путін і Байден не домовилися, але воювати не будуть - експерт назвав ознаку

Як пояснив Тарас Семенюк, зустріч двох президентів була першою "пристрілкою"

Путін і Байден не домовилися, але воювати не будуть - експерт назвав ознаку

 

Президенти США і Росії Джо Байден і Володимир Путін на переговорах у Женеві не змогли домовитися з принципових питань, однак воювати вони не збираються.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів експерт-міжнародник Тарас Семенюк.

"Зустріч президентів не була присвячена Україні, Україна не була в перших рядах обговорень, про неї згадували, як Путін це трактує, "мазком". Байден сказав тільки про територіальну цілісність і суверенітет. Інших деталей ми не знаємо, це зовні. А про те, що було на переговорах, нам ще ніхто не говорив", - зазначив він.

Читайте також: Психологиня пояснила "мову жестів" Байдена на зустрічі з Путіним: є три важливих моменти

Семенюк спрогнозував, що ця зустріч "ніяк не вплине на ситуацію на Донбасі".

"Це була така перша "пристрілка" двох президентів. Зверніть увагу, не було спільної пресконференції, не було навіть запрошення один одного відвідати столиці своїх держав. Як правило, відповідно до дипломатичного протоколу, лідери держав запрошують один одного. Коли вони приїдуть - не має значення, але запрошення є. Коли не прозвучало це запрошення, це означає, що сторони не домовилися, залишаються по різні боки барикад, проте воювати не збираються. Це такий період холодної війни, який зараз ми називаємо гібридною війною", - пояснив експерт.

Читайте також: Росія буде стриманішою - ексміністр про переговори Байдена і Путіна

Раніше член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи вплине зустріч президентів РФ і США Володимира Путіна та Джо Байдена на переговори щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги