Путіну дали випробувальний термін — ексміністр про зустріч президентів США і РФ

Павло Клімкін розповів про наслідки женевської зустрічі для Володимира Путіна

Путіну дали випробувальний термін — ексміністр про зустріч президентів США і РФ

Президенту Росії Володимиру Путіну після зустрічі з президентом США Джо Байденом 16 червня дали другий випробувальний термін, заявив ексміністр закордонних справ Павло Клімкін в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Залізна воля є, а кулак буде пізніше. За такою кримінальною термінологією це насправді другий випробувальний термін. Перший йому Байден дав, коли вийшов і ввів санкції щодо Росії за втручання у вибори, за кіберзлочинність. А тепер зустріч, адже він грає з ним в тактику батога і пряника і каже, що тепер створюється група щодо стратегічної стабільності та кіберзлочинності", — сказав він.

Читайте також: Путін не зробив висновків: "слуги народу" про результати женевської зустрічі

Популярні відео

Клімкін вважає, що у зустрічі двох президентів перемогу здобув Байден.

"За футбольною термінологією, емоційно це для Байдена 2: 1, оскільки у Путіна теж є один гол, ми повинні бути чесними. Він же хоче виглядати всередині Росії як сильний президент, тут він тисне руку Байдену, до речі, і в США Байдена критикують за зустріч з Путіним. Але Байден вийшов переможцем. Він зустрівся з Путіним після низки дуже важливих заходів: підписання нової Атлантичної хартії з Джонсоном, саміт "Великої сімки", саміт НАТО, саміт США — ЄС. Скільки союзників у Байдена і скільки союзників у Росії?" — сказав він.

Раніше психолог, експерт з невербальної комунікації Валентин Кім розповів про мову жестів на зустрічі Байдена і Путіна.

Джерело Україна 24 Теги