У диктатора не залишилося аргументів — політик про нові плани Лукашенка

Павло Латушко розповів, навіщо Лукашенко заявив, що потрібно бути готовими до мобілізації

У диктатора не залишилося аргументів — політик про нові плани Лукашенка

Президент Білорусі Олександр Лукашенко наказав бути готовими до мобілізації. Про що це говорить, розповів член Координаційної ради Білорусі Павло Латушко в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Фактично Лукашенко йде ва-банк, і він готовий використовувати різноманітні інструменти для того, щоб підвищити ставки та показати всім, що він незламний президент і його неможливо перемогти. Але це ще швидше наближає його до кінця. Все вказує на те, що Лукашенко стає регіональною загрозою. А те, що вчора обговорювали питання спочатку Лукашенка, а в другу чергу Білорусі, президенти США і Росії, говорить про те, що питання набуває глобального контексту. Так що я думаю, що це все наближає його до кінця.

Лукашенко відвідав військову фабрику, де виробляється амуніція, він планує збільшити кількість продукції, гвинтівок. Також він хоче створити регіональну систему територіальної оборони на рівні районів. Вони залучатимуть до цих структур колишніх військових, перевірятимуть їх у КДБ на лояльність, і навіть готові будуть видавати їм зброю. Лукашенко — диктатор, а коли у диктатора не залишається аргументів, він починає говорити про війну", — сказав він.

Читайте також: Лукашенко – психопатичний типаж: психолог намалював його портрет

Популярні відео

Також Латушко висловився про те, що "прокурори" з "ЛНР" приїхали в Білорусь і допитали опозиціонера Романа Протасевича.

"Дуже важливою буде реакція України — як вона відреагує на те, що так звана "Луганська прокуратура" відправляє своїх "представників", щоб провести допит Романа Протасевича. Ми сподіваємося, що Україна на це відреагує досить жорстко і принципово", — сказав він.

Раніше журналіст Дмитро Гордон розповів, які відносини повинні бути в України з Білоруссю, поки там режим Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги