Байден поводився боязко: журналіст вважає, що Путін "переміг"

Іван Яковина вважає, що президенту РФ "дозволили" здійснювати будь-який злочин безкарно

Байден поводився боязко: журналіст вважає, що Путін "переміг"

Президент США Джо Байден програв російському президенту Володимиру Путіну, і Україні варто готуватися до військових провокацій на Донбасі. Таку думку в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" висловив журналіст Іван Яковина, коментуючи підсумки зустрічі президентів у Женеві.

За підсумками зустрічі Байден заявив, що справжній результат буде видно через 3-6 або 12 місяців. Яковина вважає, що ці терміни не мають сенсу.

"Путін є президентом своєї країни вже протягом 20 років. Якщо Байден сподівається, що протягом наступних 3-6 місяців поведінка Володимира Путіна радикальним чином зміниться, то він просто не в собі. Не зміниться ця поведінка у жодному разі, немає ніяких підстав, щоб вона змінилася, це безглузда ідея", - сказав журналіст.

Популярні відео

Яковина вважає що Байден був "побитий" і не показав результату.

"Треба розуміти, що Байден не зміг переграти Путіна, що Байден повівся дуже боязко, мляво і не зміг показати взагалі ніякого результату. Він, звичайно, був побитий Володимиром Путіним на цих переговорах. І тому, звичайно, зараз Україні треба готуватися до якихось загострень на Донбасі, військових провокацій. Зараз, по суті справи, Байден дозволив Путіну робити будь-який злочин безкарно", - сказав Яковина.

Читайте також: Переговори Байдена і Путіна: експертка вказала на важливий нюанс

Журналіст заявив, що Байден виглядав ніби п'яний:

"Байден просто не в собі, мені здалося, що він був п'яний на цій пресконференції. Це був найдивніший виступ лідера США, який я бачив", - підсумував Яковина.

Читайте також: Арестович пояснив, навіщо Байден зустрічався з Путіним

Нагадаємо, психолог, експерт з невербальної комунікації Валентин Кім в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24" розповів про мову жестів на зустрічі Байдена і Путіна.

Джерело Україна 24 Теги