Путін не зробив висновків: "слуги народу" про результати женевської зустрічі

"Байден запропонував Путіну певні кроки, але і говорив про певні терміни", - сказав Корнієнко

Путін не зробив висновків: "слуги народу" про результати женевської зустрічі

Депутати з фракції «Слуга народу» у Верховній Раді прокоментували зустріч Джо Байдена і Володимира Путіна у програмі «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24».

Нардеп, фракція «Слуга народу» Олександр Корнієнко: (Повернення – ред.) послів це важливо, щоб відбувався якийсь діалог. Президент Байден і казав, що в принципі він запропонував Путіну певні кроки, але він і казав про певні терміни. Що якщо протягом якогось терміну не припиняться кібератаки, втручання у вибори, не проясниться ситуація з Навальним, думаю, і Україна входить до цього пакету. І коли США кажуть про територіальну цілісність України, то вони опосередковано завжди кажуть про Крим, ніяких ідей і натяків, що в них є інша позиція, немає. Зараз уся п’ята колона в Україні підніметься і знову почне розповідати: «Україну слілі, всєх сдалі».

Читайте також: Президент Росії розгублений: психолог пояснив мову жестів на зустрічі Байдена і Путіна

Популярні відео

Нардеп, фракція «Слуга народу» Олександр Мережко: Дуже важко це коментувати. Я ретельно подивився і виступ Байдена, і виступ Путіна, намагаючись знайти щось спільне. На жаль, я не побачив, що було щось спільне. Вони, як то кажуть, домовились домовлятися далі. Я уважно послухав виступ Путіна. Мені здається, що він жодних справжніх висновків для себе не зробив. Він продовжує ту саму риторику і стосовно «мінського» процесу, його заяви я вважаю абсолютно неприйнятними.

Нардеп, фракція «Слуга народу» Давид Арахамія: Зустріч очікувана, ми розуміли, яка буде адженда, розуміли, що не буде ніякого потепління відносин. Фактично Байден ще один раз підтвердив, що непорушність територіальної цілісності дуже важлива для США.

Читайте також: У Росії пояснили резонансну заяву Путіна про Україну і НАТО

Раніше член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи вплине зустріч президентів РФ і США Володимира Путіна і Джо Байдена на переговори щодо Донбасу.