Лукашенко – психопатичний типаж: психолог намалював його портрет

"Лукашенко щоразу підлаштовується під того, хто сильніший", - зазначив Кім

Лукашенко – психопатичний типаж: психолог намалював його портрет
Лукашенко инаугурация

Психолог, експерт з невербальної комунікації Валентин Кім в ефірі програми «Сьогодні Ранок» на телеканалі «Україна 24» прокоментував заяву Олександра Лукашенка, який вимагає від місцевої влади в Білорусі в разі потреби повністю мобілізуватися до війни.

«Це одночасно сигнал і на внутрішній ринок, і на зовнішній. На внутрішній, бо він намагається весь партократичний апарат змобілізувати й показати, що в них немає іншого виходу, як іти з ним. А зовні це теж сигнал, який демонструє, що він не віддасть владу, що він за неї вхопився – і буде триматися», - заявив психолог.

Читайте також: У Лукашенка і Путіна одна тактика - політолог про санкції проти Білорусі

Популярні відео

«Лукашенко – це загалом достатньо психопатичний типаж. Він постійно демонструє величезну впевненість, що він знайде вихід. Він щоразу підлаштовується під того, хто сильніший. Він грав проти Путіна разом з лідерами Європи. Він грає з Путіним проти лідерів Європи зараз», - додав Кім.

Читайте також: Отримали 1000 км плацдарму для Росії — Ляшко про відносини з Білоруссю

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які відносини повинні бути в України з Білоруссю, поки там при владі Олександр Лукашенко.

Джерело Україна 24 Теги