Путін і Байден не змогли домовитися - ексдепутат Держдуми назвав причину

Дмитро Гудков "не побачив взагалі жодного прориву" на зустрічі в Женеві

Путін і Байден не змогли домовитися - ексдепутат Держдуми назвав причину

Президент Росії Володимир Путін на переговорах з президентом США Джо Байденом у Женеві не зміг домовитися взагалі ні про що, оскільки у них абсолютно різні цінності.

Таку думку висловив під час спецефіру "Женевська зустріч" у програмі "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" ексдепутат Держдуми Росії Дмитро Гудков

"Я не побачив взагалі ніякого прориву, окрім того, що посли повертаються. Мені здається, навіть еліти всередині Росії зрозуміли, що Путін взагалі ні про що не зміг домовитися. При цьому в Байдена теж очевидне завдання - йому не потрібна ніяка війна в Європі. Тому йому важливо було зустрітися, щоб піти шляхом деескалації, або контрольованої ескалації, щоб було зрозуміло, чого очікувати", - заявив колишній депутат Держдуми.

Читайте також: Путін припустився цікавої обмовки щодо України - "слуга народу" про переговори в Женеві

Популярні відео

На його думку, з самого початку було очевидно, що президенти не можуть знайти спільну мову.

"У Путіна дуже архаїчне уявлення про будову світу. Він живе ще в минулому столітті. Як можна про сфери впливу в XXI столітті домовлятися з президентом США, які поважають інтереси інших країн, визнають права людини, свободу слова? Тобто абсолютно різні цінності, і домовитися просто неможливо. У путінської Росії немає союзників у світі, а Байден продемонстрував, хто його союзники", - підкреслив Гудков.

Читайте також: У ТКГ сказали, як зустріч Байдена і Путіна вплине на переговори щодо Донбасу

Раніше старший науковий радник Atlantic Council Андерс Аслунд в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Джо Байден на переговорах вказав Володимиру Путіну на "червоні лінії".

Джерело Україна 24 Теги