Ексдепутат Держдуми назвав завдання-мінімум Путіна на переговорах з Байденом

Ілля Пономарьов розповів, що Кремль може запропонувати Штатам

Ексдепутат Держдуми назвав завдання-мінімум Путіна на переговорах з Байденом

Президент Росії Володимир Путін на переговорах з президентом США Джо Байденом спробує отримати гарантії невтручання Штатів у політику РФ.

Про це розповів під час марафону "Женевська зустріч" в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" ексдепутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов.

"Я думаю, що сам факт зустрічі - це для Путіна плюс, особливо після різних ярликів типу "вбивця" тощо, які звучали в американському ефірі. Це очевидно для всього світу, виглядає як крок Байдена назустріч Путіну. Але думаю, що це навіть не є завданням-мінімум. Я думаю, що Путін збирається досить сильно продавити Байдена. Завданням-мінімум для нього є домовитися про невтручання Сполучених Штатів у те, що він вважає своїми внутрішніми справами в країні - Навальний, вибори тощо. Він буде торгувати ідеєю повернення посольства і відновлення технічних процедур, які на цей момент перервані й не працюють між Сполученими Штатами та Росією", - вважає ексдепутат Держдуми.

Читайте також: Побачив Путіна, який хвилюється - дипломат про переговори президентів США і Росії

Популярні відео

Як зазначив Пономарьов, завдання-максимум у Путіна значно більше:

"Геополітичне завдання, яке стосується й України, і Сирії, і Китаю тощо. Я не знаю, наскільки далеко Байден буде готовий йти в цьому напрямку, але, боюся, завдання-мінімум Путін отримає".

Читайте також: Дипломат про переговори Путіна з Байденом: місце України буде дуже важливим

Раніше експосол США в Україні Джон Гербст в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що президент Росії Володимир Путін перед зустріччю з президентом США Джо Байденом влаштував кілька провокацій проти Штатів.

Джерело Україна 24 Теги