Німеччина боїться Росії - політолог про можливість вступу України до НАТО

На думку Олександра Рара, німці не змінили свою позицію з 2008 року

Німеччина боїться Росії - політолог про можливість вступу України до НАТО

Членство України в НАТО - не в інтересах Німеччини, оскільки можливий конфлікт з Росією, вважає німецький політолог Олександр Рар. Таку думку він висловив під час спецмарафону "Женевська зустріч" у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Німеччина не хоче, щоб Україна стала членом НАТО. Може, Партія зелених, якщо вони прийдуть до влади, за це виступатимуть. Я думаю, що в Німеччині зрозуміли, на відміну від східноєвропейських країн, що входження України до НАТО - це дуже важкий конфлікт з Росією, причому на довгі роки, аж до війни", - вважає Рар.

Читайте також: Росія стала основною загрозою — журналіст про зустріч країн НАТО

Популярні відео

Політолог зазначив, що Німеччина таким чином "хоче стабілізувати європейську безпеку".

"Наскільки я розумію думку німецьких керівних еліт, вони хочуть, щоб Україна працювала в рамках асоціації з НАТО, з ЄС, там багато буде зроблено. Але входження до НАТО не стоятиме на порядку денному. Принаймні німці не змінили свою позицію з 2008 року, коли вони разом з Францією зупинили процес. Думка німецьких еліт не спрямована проти України, а направлена, щоб врівноважити й стабілізувати європейську безпеку, враховуючи російський фактор", - сказав Рар.

Читайте також: Коли Україна може вступити до ЄС і НАТО: прогноз російського політолога

Нагадаємо, ексміністр оборони Андрій Загороднюк у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" назвав історичною подією рішення на саміті НАТО щодо України.

Джерело Україна 24 Теги