Побачив Путіна, який хвилюється - дипломат про переговори президентів США і Росії

Валерій Чалий розповів, про що можуть вести переговори Путін і Байден

Побачив Путіна, який хвилюється - дипломат про переговори президентів США і Росії

Експосол України в США Валерій Чалий під час спецефіру "Женевська зустріч" у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" заявив, що з відеокадрів перед зустріччю Джо Байдена і Володимира Путіна можна сказати, що президент Росії хвилюється.

"Той body language (мова тіла), який ми бачили, коли сиділи спочатку. Картинка була, домовилися нічого не говорити. Взагалі дивна така картинка, коли зараз всі міжнародні канали й українські канали вижимають максимум з того, що ми побачили. Я побачив Путіна, який хвилюється, і Лаврова особливо. Лавров рідко так поводиться. Ну дуже хвилюється. А може, їм було трохи незвично, що вони ніяк не можуть вигнати журналістів. Чому я кажу "вигнати"? Бо російські охоронці говорять go away (забирайтеся, ідіть звідси), це взагалі виходить за всі рамки. І те, що дали їм цим займатися, я бачу, наскільки серйозно там ставляться до того, щоб не було ніякого… щоб ніде не просочилася ніяка інформація", - зазначив український дипломат.

Читайте також: Дипломат про переговори Путіна з Байденом: місце України буде дуже важливим

Популярні відео

Коментуючи можливі теми переговорів двох президентів, Чалий заявив:

"Я думаю, що там може йти розмова про обмін американців, які сидять у тюрмі в Росії, і росіян під американським контролем. Можуть бути відновлені посли в обох країнах. Може бути пред'явлена Байденом Путіну особиста інформація про те, що Байден знає те, що для Путіна дуже цінне – це його активи".

Читайте також: Є шанс уникнути нападу на Україну — Саакашвілі про зустріч Путіна і Байдена

Фото Reuters

Раніше експосол США в Україні Джон Гербст в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що президент Росії Володимир Путін перед зустріччю з президентом США Джо Байденом влаштував кілька провокацій проти Штатів.

Джерело Україна 24 Теги