Байден має відповісти Путіну - американський дипломат про провокації Росії

Джон Гербст нагадав про кібератаки проти США

Байден має відповісти Путіну - американський дипломат про провокації Росії

Президент Росії Володимир Путін перед зустріччю з президентом США Джо Байденом влаштував кілька провокацій проти Штатів, зокрема, кібератак.

Про це розповів під час марафону "Женевська зустріч" в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" експосол США в Україні Джон Гербст.

"Загалом, я не очікую конкретних результатів цієї зустрічі. Байден запросив Путіна на цю зустріч, щоб поговорити про наші турботи, про поведінку російської зовнішньої політики. Ви в Україні прекрасно розумієте ці проблеми, тому що вони зараз воюють проти вас... Але Байден теж хотів поговорити про те, де ми можемо працювати разом, наприклад, щоб обмежити ядерну зброю. Це його мета", - сказав Гербст.

Читайте також: Дипломат про переговори Путіна з Байденом: місце України буде дуже важливим

Популярні відео

При цьому американський дипломат зазначив, що для Путіна успіхом вже є сам факт зустрічі з Байденом. За його словами, Путін "хоче, щоб світ бачив його нарівні з Америкою, попри те, що немає ніякого рівняння між Америкою і Росією".

"Але, на мою думку, Путін досяг ще одного результату. Він зараз кілька провокацій проти Америки зробив до цієї зустрічі, і відповідь Байдена була м'якою, слабкою. Я маю на увазі кібератаки на Америку. Путін показує, що до зустрічі він може робити такі провокації без відповіді з американського боку. Байден повинен це якось поправити. Може, ми побачимо, що він це зробить, але потрібно чекати", - зазначив експосол США в Україні.

Фото: Прес-служба президента РФ

Читайте також: Є шанс уникнути нападу на Україну — Саакашвілі про зустріч Путіна і Байдена

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент США Джо Байден може пожертвувати інтересами України заради домовленості з Кремлем.

Джерело Україна 24 Теги