Україні не варто розраховувати на Байдена: експерт назвав дві причини

"Я рекомендую Україні розраховувати тільки на саму себе, поки Байден при владі", - зазначив експерт

Україні не варто розраховувати на Байдена: експерт назвав дві причини

Глава Центру досліджень тоталітарних технологій (США) Юрій Ярим-Агаєв під час спецефіру «Женевська зустріч» у програмі «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» заявив, що на зустрічі президента США Джо Байдена і президента Росії Володимира Путіна перший шукатиме спільні інтереси з другим.

«У США нічого особливого не говорять і взагалі не дуже розуміють, навіщо ця зустріч відбувається, крім того, що Байден збирається шукати спільні інтереси з Путіним, що, я вважаю, вже погано і безглуздо. Але я хочу, щоб ви не дуже розраховували на Байдена і США з двох причин. Перше, Байден - слабкий президент і, найімовірніше, послабить Америку. По-друге, його мало цікавить Україна та українці. Перший пункт дуже важливий, тому що Путін розуміє тільки позицію сили. А Байден у цьому сенсі мені нагадує Картера, який активно підтримував права людини, але при ньому Америка дуже ослабла. І Брежнєв його став просто ігнорувати - Сахарова відправив у заслання, сталася інтервенція до Афганістану в великій мірі саме тому, що в цей час на Америку не зважали», - зазначив експерт.

Читайте також: Зустріч Байдена і Путіна: дипломат вказав на важливий нюанс щодо президента Росії

Популярні відео

Він висловив побоювання, що при Байдені відбуватиметься те саме.

«Що стосується України та українців, подивіться, що відбувається з афганцями, які співпрацювали з американською армією в Афганістані. Байден досі не хоче дати їм статус біженців. Це люди, яким просто загрожує смерть від Талібану. Так що ці два фактори не на вашу користь. Я рекомендую вам розраховувати тільки на самих себе, поки Байден при владі», - заявив Ярим-Агаєв.

Читайте також: Є шанс уникнути нападу на Україну — Саакашвілі про зустріч Путіна і Байдена

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент США Джо Байден може пожертвувати інтересами України заради домовленості з Кремлем.

Джерело Україна 24 Теги