Переговори Путіна і Байдена: в Росії назвали головні цілі двох президентів

Експерт також пояснив, чи торкнуться на переговорах теми України

Переговори Путіна і Байдена: в Росії назвали головні цілі двох президентів

Зустріч президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна носитиме "ритуальний" характер, кожен з двох лідерів має власну мету.

Про це розповів під час марафону "Женевська зустріч" в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" російський правозахисник і громадський діяч Олександр Подрабінек.

"Мені здається, що це більше ритуальна зустріч, ніж змістовна. У кожного своя мета. Ймовірно, пану Байдену треба показати свою можливість приборкати російського ведмедя, такого непередбачуваного. А у Путіна завдання - показати місту і світу свою значущість, що він зустрічається з американським президентом, причому раніше, ніж з багатьма іншими, раніше, ніж, наприклад з президентом Зеленським. Для нього це суттєво", - зазначив Подрабінек.

Читайте також: Образливий хід Путіна - дипломат пояснила, як Росія розхитуватиме переговори

Популярні відео

Коментуючи тему України на переговорах, російський правозахисник заявив:

"Я б на вашому місці не сподівався марно, на жаль. Мені здається, що інтереси України й для пана Байдена, і для нашого російського диктатора стоятимуть далеко не на першому місці. Можливо, це питання буде порушене, але я сумніваюсь, що нинішня американська адміністрація відстоюватиме інтереси України так, як цього нам би хотілося всім".

Читайте також: Є шанс уникнути нападу на Україну — Саакашвілі про зустріч Путіна і Байдена

Фото: Прес-служба президента РФ

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент США Джо Байден може пожертвувати інтересами України заради домовленості з Кремлем.

Джерело Україна 24 Теги