Зустріч Байдена і Путіна: дипломат вказав на важливий нюанс щодо президента Росії

"Путіну приємно, що він є учасником стратегічного діалогу", - зазначив Єлісєєв

Зустріч Байдена і Путіна: дипломат вказав на важливий нюанс щодо президента Росії

Український дипломат Костянтин Єлісєєв під час спецмарафону «Женевська зустріч» в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів про важливість зустрічі президента США Джо Байдена і президента Росії Володимира Путіна саме для очільника Росії.  

«Байден поводиться на правах господаря, приїхав гість Путін. І, звичайно, коли було розсаджування, то видно, що Байден максимально сконцентрований. Путін своїм м’яким сидінням на кріслі намагається показати, що він нічого не боїться, готовий до відвертої розмови, готовий зустрічатися», - заявив дипломат.

Читайте також: Образливий хід Путіна - дипломат пояснила, як Росія розхитуватиме переговори

Популярні відео

«Ще один нюанс. На мою думку, вже сам факт такої зустрічі для Путіна – це перемога. Тому що згадаймо, де він був останні пару років: він був загнаний у кут, людиною, яку не дуже хотіли десь приймати, він мало подорожував за кордоном, переважно це обмежувалося країнами СНД. А тут для нього саміт. Це привід ще раз нагадати, і для Путіна це приємно, що він є учасником стратегічного діалогу, що він є учасником світової політики», - додав Єлісєєв.

Читайте також: Є шанс уникнути нападу на Україну — Саакашвілі про зустріч Путіна і Байдена

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент США Джо Байден може пожертвувати інтересами України заради домовленості з Кремлем.

Джерело Україна 24 Теги