Хочуть обілити імідж: журналіст порівняв Путіна з бен Ладеном

У Росії немає намірів, щоб знайти порозуміння з США і компроміс, вважає виконавчий директор проєкту StopFake

Хочуть обілити імідж: журналіст порівняв Путіна з бен Ладеном

Головна мета зустрічі Джо Байдена і Володимира Путіна для Росії полягає в тому, щоб зруйнувати імідж міжнародного терориста, що склався у президента РФ. Таку думку під час спецмарафону "Женевська зустріч" у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" висловив виконавчий директор проєкту StopFake Руслан Дейниченко.

На думку Дейниченка, Росія, посилюючи антиукраїнську й антиамериканську пропаганду, не ставить перед собою мети знайти компроміс з США.

"Дійсно, з початку року ми бачимо агресивну антиукраїнську й антиамериканську риторику, це говорить про те, що в Росії немає ніяких намірів, щоб знайти порозуміння з США, знайти компроміс. Вони й надалі налаштовані на конфронтацію. Ніяких результатів ми ані сьогодні під час переговорів, ані в майбутньому не побачимо. Росії потрібна ця конфронтація, потрібен образ ворога, як США, НАТО, Україна. Саме тому ми бачимо таку риторику на російських каналах, вона нікуди не зникла", - сказав Дейниченко.

Читайте також: Чого українці чекають від зустрічі Путіна з Байденом: результати соцопитування

Популярні відео

Експерт порівняв діяльність президента Росії з діяльністю "Аль-Каїди" та "Ісламської держави".

"Головна мета Росії в цих переговорах - не шукати компроміс, а зруйнувати цей імідж міжнародного терориста, який сформувався у Путіна. Він робить те ж саме, що робила "Аль-Каїда" або "Ісламська держава": збиває пасажирські літаки, знищує своїх опонентів за допомогою хімічної зброї, поставляє зброю в зони конфліктів. Це не що інше, як те, що робив бен Ладен та інші терористи. З терористами не зустрічаються, і, на жаль, ця зустріч дозволить Путіну пом'якшити імідж міжнародного терориста. І мені здається, що це головне завдання Росії на цих переговорах", - сказав Дейниченко.

Читайте також: Гордон про переговори Путіна і Байдена: цікава зустріч, але є багато нюансів

Раніше російський політолог Андрій Піонтковський в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" повідомив, що кремлівський режим знову почав активно нагнітати антиукраїнську істерію.

Джерело Україна 24 Теги