Експерт пояснив, чого хоче Путін від зустрічі з Байденом

Директор Центру міжнародної безпеки розповів, в якому випадку настане кінець ліберальному світу

Експерт пояснив, чого хоче Путін від зустрічі з Байденом

Директор Центру міжнародної безпеки Валерій Кравченко під час спецмарафону "Женевська зустріч" у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" розповів про прагнення Володимира Путіна щодо світового порядку.

"Стратегічно це називається "стабільність". І тут у Путіна, звичайно, карт-бланш, він дуже хоче, умовно, з Байденом рівної ролі для своєї держави, для себе особисто, повернути той баланс сил, який був під час "холодної війни". Росія розглядається як держава-гарант, як США, як Китай, такі гарантії - це сфери впливу. Якщо США погодяться на сфери впливу, це буде кінець ліберально-західному порядку. Думаю, цього не станеться", - сказав Кравченко.

Читайте також: Спроба допомогти Путіну - білоруський політолог про "пресконференцію" Протасевича

Популярні відео

На думку експерта, перш за все потрібно обговорювати участь Росії в конфліктах, зокрема і в Україні.

"Така глобальна тема, стратегічна стабільність, мир у всьому світі, це даність, росіяни хочуть статусу такого рівня. Але думаю, що в умовах, які є сьогодні, треба конкретні речі обговорювати, регіональні конфлікти та участь у них Росії", - сказав Кравченко.

Читайте також: Образливий хід Путіна - дипломат пояснила, як Росія розхитуватиме переговори

Нагадаємо, раніше російський опозиційний політик, правоохоронець Марк Фейгін заявив, що на зустрічі президентів США та Росії Джо Байдена і Володимира Путіна Україні буде приділено значну увагу, попри те, що раніше Росія підкреслювала, що питання України не буде основним.

Джерело Україна 24 Теги