Такого не було навіть за часів СРСР: російська опозиціонерка про відносини РФ і США

Головред видання After Empire Ольга Курносова розповіла, яка тема може бути цікава обом президентам

Такого не було навіть за часів СРСР: російська опозиціонерка про відносини РФ і США

Головред видання After Empire, російський політик Ольга Курносова під час спецмарафону "Женевська зустріч" у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" розповіла, які "червоні лінії" існують для Володимира Путіна і про що він може домовитися з Джо Байденом.

"Червоні лінії" якими були, такими й залишилися. Путін давно говорить про те, що ще Радянський Союз не отримав всього того, що він повинен був отримати після того, як дав згоду на падіння Берлінської стіни, коли розпадався Варшавський військовий блок, Радянський Союз повинен був більше отримати. Відповідно, Росія як правонаступниця теж мала якісь гарантії отримати. За великим рахунком зараз стан російсько-американських відносин настільки поганий, що, мабуть, вже обидві сторони розуміють, що потрібно його якось трохи поліпшити. Відсутність діалогу взагалі й відсутність навіть послів - це вже зовсім погана історія, якої не було навіть за часів СРСР", - сказала Курносова.

Популярні відео

Головред After Empire спрогнозувала, що президенти можуть домовитися про обмін ув'язненими.

"Треба звернути увагу на те, що буквально вчора з'явилася інформація в російських телеграм-каналах про те, що можливий обмін ув'язненими між Росією і США, це така несподівана історія. Є кілька досить відомих в'язнів у США, наприклад, Віктор Бут, який давно там утримується. Якщо такий обмін відбудеться, це буде помітним ходом", - сказала Курносова.

Читайте також: Чого українці чекають від зустрічі Путіна з Байденом: результати соцопитування

Також вона розповіла, в якій сфері інтереси США і Росії збігаються.

"В інтерв'ю, яке Путін давав напередодні зустрічі, можна простежити деякі речі. Він говорить про те, що "ми готові, а от США не хочуть". Думаю, буде якась декларація з приводу кібербезпеки, навряд чи будуть конкретні кроки. Але є тема, де можуть бути досягнуті конкретні домовленості, це тема клімату. Невипадково Путін брав участь у кліматичному саміті. Це та тема, в якій інтереси Росії та США багато в чому збігаються, як не дивно", - сказала Курносова.

Читайте також: Саакашвілі заявив про загрозу нападу Росії й назвав першу ціль Путіна

Нагадаємо, раніше російський політолог Андрій Піонтковський в ефірі "Україна 24" заявив, що Україна здобула дипломатичну перемогу, а Джо Байден їде на зустріч з Володимиром Путіним як представник об'єднаного вільного світу.

Джерело Україна 24 Теги