Образливий хід Путіна - дипломат пояснила, як Росія розхитуватиме переговори

Юлія Осмоловська висловила побоювання з приводу обговорення українського питання на зустрічі президентів США і Росії

Образливий хід Путіна - дипломат пояснила, як Росія розхитуватиме переговори

Російська сторона прагне емоційно вивести з рівноваги опонентів. Таку думку висловила експерт-міжнародник Юлія Осмоловська під час спецмарафону "Женевська зустріч" у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", коментуючи відмову Володимира Путіна від важливого протокольного заходу - зустрічі з владою Швейцарії.

"Я не пригадую зі своєї дипломатичної практики, щоб під час таких серйозних заходів гості відмовлялися від протокольних зустрічей зі стороною, що приймає. У цьому закладено певний сенс. Можливо, цим російська сторона хотіла продемонструвати те, що Путін прибув з робочим візитом і зосереджений на головному - зустрічі з Байденом, до якої він ретельно готується, і всі ці протокольні речі для нього другорядні. Можливо, потім ми побачимо якісь зустрічі зі стороною, що приймає. Тому що, дійсно, якщо не буде серйозних пояснень, то це досить образливо для сторони, яка приймає. Найімовірніше, такі пояснення можна дати, на перший погляд. Не знаю, яким чином це коментувала російська сторона, можливо, пояснила це фізичною втомою президента і небажанням проводити протокольні заходи", - сказала дипломат.

Читайте також: Є шанс уникнути нападу на Україну — Саакашвілі про зустріч Путіна і Байдена

Популярні відео

Осмоловська зазначила, що такі кроки можуть бути зроблені свідомо для дестабілізації опонента, а також висловила побоювання з приводу того, що питання України винесено в кінець 5-годинної зустрічі президентів.

"Якщо ми подивимося на кремлівську школу переговорів, там багато елементів, головною метою яких є дестабілізація опонента, виведення його зі стабільного емоційного стану. До речі, що мене хвилює - російська сторона вибрала досить тривалу зустріч, 5 годин. З розрахунку на те, що Байден втомився від європейського турне, затяжна зустріч для 78-річного президента США може бути виснажливою. І питання України винесені на кінець цієї зустрічі з розрахунку на те, щоб американська сторона не була в повній силі", - сказала Осмоловська.

Читайте також: Путін дав Байдену три сигнали — ексміністр про зустріч президентів

Нагадаємо, раніше російський політичний оглядач Владислав Іноземцев в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів, які домовленості можуть бути досягнуті за підсумками зустрічі Байдена і Путіна.

Джерело Україна 24 Теги