Путін хоче виглядати позитивно - в Росії розповіли, про що він готовий говорити з Байденом

Марк Фейгін зазначив, що риторика пропаганди і влади з приводу зустрічі президентів змінилася буквально сьогодні

Путін хоче виглядати позитивно - в Росії розповіли, про що він готовий говорити з Байденом

Російський опозиційний політик, правоохоронець Марк Фейгін вважає, що на зустрічі президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна Україні буде приділено значну увагу, попри те, що раніше Росія підкреслювала, що питання України не буде основним. Про це він сказав під час спецмарафону "Женевська зустріч" у програмі "Сьогодні Ранок" на каналі "Україна 24".

За словами політика, Росія кардинально змінила думку про зустріч президентів безпосередньо напередодні події.

"Остання риторична заява Пєскова - про те, що їх влаштовує, їм подобається, що з боку представників США звучить низка позитивних заяв, це вселяє оптимізм тощо. Це така стримана дипломатична формула, яку Кремль буквально тільки зараз обрав для того, щоб не затьмарювати ці переговори. А до цього переважно всі заяви, які робилися, в тому числі самим Путіним, і те, як це коментували пропагандисти, це, радше, були ескалуючі заяви. Там підкреслювалися розбіжності, нерозв'язні "червоні лінії", які Москва сама визначає, і, зокрема, щодо України про те, що є неприпустимою її інтеграція в євроатлантичні структури тощо. День у день вони намагатимуться висвітлювати цю зустріч виключно в позитивному ключі, тому що розраховують хоча б безпосередньо на самих переговорах виглядати більш прийнятно, позитивно", - сказав Фейгін.

Читайте також: Путін знову нагнітає ненависть до України: Піонтковський назвав два пояснення

Популярні відео

Правоохоронець звернув увагу на склад російської делегації, куди, зокрема, було включено заступника голови адміністрації президента РФ Дмитра Козака, який бере участь у переговорах Тристоронньої контактної групи.

"Судячи з того, що в офіційну делегацію разом з Путіним включені й посол в США Антонов, і Козак, і Лавров, Пєсков - мабуть, все-таки спектр питань, які вони заперечували, обговорювати вони все-таки готові. Наприклад, казали, що не обговорюватимуть Україну, а навіщо тоді брати Козака? Москва свідомо до останнього моменту говорила, що Україну в такому обсязі, який вимагає присутності радників з України, обговорювати не буде. Це був тактичний прийом для того, щоб не загострювати питання", - сказав Фейгін.

Читайте також: США натякнули Путіну - ексглава СБУ про американську суперзброю

Нагадаємо, результати дослідження соціологічної компанії Gradus Research показали, що українці вважають, що переговори Байдена і Путіна не призведуть до потепління у відносинах між Вашингтоном і Москвою.

Джерело Україна 24 Теги