Добрий знак для України: журналіст дав прогноз щодо виборів у Німеччині

Новий уряд Німеччини може змінити свою позицію в одному з ключових для України питань, вважає Ігор Ейдман

Добрий знак для України: журналіст дав прогноз щодо виборів у Німеччині

Після виборів у Німеччині позиція німецького уряду щодо російського газопроводу "Північний потік-2" може змінитися. Така ситуація на руку Україні.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" російський журналіст і соціолог Ігор Ейдман, який проживає в Німеччині.

"Все залежить від того, як пройдуть вибори і яка коаліція буде сформована за результатами виборів. Вибори выдбудуться у вересні, але вже зараз розклад більш-менш зрозумілий. Найімовірніше, що в коаліцію, опліч з нинішніми християнськими демократами, увійдуть і "зелені". Це було б для України добрим знаком, хоча і абсолютно поки не гарантовано", - зазначив Ейдман.

Читайте також: Постачання зброї в Україну: журналіст пояснив відмову Німеччини

Популярні відео

За його словами, у разі, якщо "зелені" увійдуть до коаліції, "позиція уряду Німеччини щодо "Північного потоку" може дещо змінитися, тому що "зелені" категорично проти цього газогону.

"Що стосується постачання зброї, тут ситуація складніша. Серед "зелених" немає єдності з цього приводу. Всі вони за підтримку України, але багато хто з них принципові супротивники експорту зброї будь-куди. Чекати від "зелених" якоїсь послідовної позиції в цій галузі я б не став, і ні від кого з політичних сил", - додав соціолог.

Читайте також: Зброя США для України - Кравчук озвучив оптимістичний прогноз

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю німецьким ЗМІ заявив, що чекає від Німеччини підтримки у вигляді постачання зброї, зокрема ракетних катерів, штурмових гвинтівок і бронетехніки.

У відповідь міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявив, що конфлікт на Донбасі можна вирішити тільки політичним шляхом, і постачання зброї не допоможуть.

Джерело Україна 24 Теги