Фрейдистський вислів — Фейгін висміяв слова Путіна про наступника

Марк Фейгін порівняв слова Путіна з поведінкою Сталіна

Фрейдистський вислів — Фейгін висміяв слова Путіна про наступника

Президент Росії Володимир Путін описав свого можливого наступника в інтерв'ю. Слова Путіна прокоментував політичний і громадський діяч Марк Фейгін у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Він свій портрет описував. Ви думаєте, він може міркувати про когось як про свого наступника серйозно? Ось на рівні Медведєва, Медведєв — це пародія на політика... Тому, коли він говорить "покласти своє життя" — це він про себе, це його нарциссичний, майже фрейдистський вислів. Звичайно, нікого конкретного немає. А якщо подивитися на його сьогоднішнє оточення — таких і немає, що відповідають характеристикам", — сказав він.

Читайте також: Чого українці чекають від зустрічі Путіна з Байденом: результати соцопитування

Популярні відео

Фейгін порівняв Путіна зі Сталіним в питанні наступника.

"Якраз для Путіна дуже важливо підкреслювати свою винятковість. Це пусті балачки, не варто на це звертати увагу. Сталін свого часу раз по раз розповідав казки про свого наступника, Кірова називав, а потім ляснув їх усіх. Тобто це форма провокації. Путін діє за цим же методом", — сказав він.

Читайте також: Путін знову нагнітає ненависть до України: Піонтковський назвав два пояснення

Нагадаємо, Володимир Путін заявив, що в якості свого наступника він готовий підтримати "людину, віддану країні", яка на його думку, буде готова покласти все життя на "вівтар Вітчизни".

Джерело Україна 24 Теги