Участь Протасевича в брифінгу у Білорусі: політик пояснив мету влади

Білоруський опозиціонер розповів, що в Білорусі думають про пресконференцію з Романом Протасевичем

Участь Протасевича в брифінгу у Білорусі: політик пояснив мету влади

У Білорусі затриманий опозиційний блогер Роман Протасевич взяв участь у брифінгу з приводу затримання літака Ryanair. Що відбувається в країні, розповів глава білоруського руху "За Свабоду" Юрій Губаревич в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Коли Роман отримає можливість покинути стіни в'язниці та найкраще опинитися не в Білорусі, яка за великим рахунком є невільною територією, і розповість все, що відбувалося, тоді можна буде оцінювати його слова. Зараз ставлення більшості білоруського суспільства до цих пресконференцій як до публічних тортур заручника. За кадром проти нього можуть використовувати будь-які методи, а для картинки його змушують озвучувати заздалегідь підготовлений текст", — сказав він.

Читайте також: Екскомандир "Азова" розповів, чи воював Протасевич на Донбасі

Популярні відео

Губаревич розповів, яку мету переслідувала влада Білорусі, виводячи Протасевича на пресконференцію.

"Звичайно, це спроба перебити інформаційний порядок денний, і ця пресконференція з розповідями про те, як режим викриває своїх ворогів, не викликала б такого інтересу, якби не присутність Романа Протасевича. Ну і також спроба виправдатися за дії з перехоплення літака, хоча для країн Заходу, які жорстко критикували цю подію, подібна пресконференція не буде аргументом", — сказав він.

Раніше у лідера білоруської опозиції Світлани Тихановської вказали на важливий нюанс в "інтерв'ю" Протасевича.

Джерело Україна 24 Теги