Путін знову нагнітає ненависть до України: Піонтковський назвав два пояснення

Російський політолог пояснив, чи можлива військова агресія проти України

Путін знову нагнітає ненависть до України: Піонтковський назвав два пояснення

Російський політолог Андрій Піонтковський в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" повідомив, що кремлівський режим знову почав активно нагнітати антиукраїнську істерію.

"Я уважно спостерігаю російську політичну сцену і бачу, що в останні дні, буквально години, з кожною годиною наростає абсолютно божевільна істерія ненависті до України - і в промовах перших осіб, і на кремлівських пропагандистських каналах, де говорять про вторгнення, бомбардування України, примушування її до миру тощо... Повторюється та сама атмосфера, яка була близько місяця тому під час демонстрації російської військової могутності", - сказав він.

Читайте також: США натякнули Путіну - ексглава СБУ про американську суперзброю

Популярні відео

Як зазначив російський політолог, у нього є дві гіпотези щодо того, що відбувається:

"Перша - кремлівська влада й особисто Путін старанно вдають з себе божевільних для того, щоб справити враження на Байдена, налякати його і змусити піти на якісь поступки. А друга гіпотеза, яку теж не можна виключати, - вони дійсно божевільні".

Читайте також: Питання України вирішується на українському фронті — експосол про зустріч Байдена і Путіна

За словами Піонтковського, військова агресія Путіна "за всіма раціональними уявленнями" неможлива.

"По-перше, Байден назвав ціну - це і тотальна економічна війна, і повна підтримка України озброєннями. Але, окрім підтримки США, є ще боєздатна українська армія та сконцентроване, консолідоване на опір агресії українське суспільство. Ціною буде падіння режиму, якщо не взагалі російської держави. Будь-яка раціональна людина в цій ситуації на агресію не піде, але виключити я її не можу", - пояснив він.

Раніше російський політолог Андрій Піонтковський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як Україна здобула дипломатичну перемогу.

Джерело Україна 24 Теги