Про що Путін може домовитися з Байденом: в Росії озвучили прогноз

США стоятимуть на боці України, вважає Владислав Іноземцев

Про що Путін може домовитися з Байденом: в Росії озвучили прогноз

Російський політичний оглядач Владислав Іноземцев в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів, які домовленості можуть бути досягнуті за підсумками зустрічі президентів США і РФ Джо Байдена та Володимира Путіна.

"Я думаю, що проривів не буде. Думаю, Байден досить жорстко поставить питання про безпеку Сполучених Штатів насамперед. Американці найперше зацікавлені в припиненні хакерських атак, зацікавлені в безпеці своїх союзників з НАТО, в неповторенні тих ситуацій, які були в Чехії . Вони зацікавлені в тому, щоб Росія поводилася на міжнародній арені більш передбачувано і спокійно. І в цьому відношенні звичайно США стоять на боці України. Я думаю, що питання України і можливої російської агресії буде, безумовно, піднято на цій зустрічі", - сказав він.

Експерт допустив, що Байден запропонує Путіну співпрацю в контролі над озброєннями, в економічній сфері, щодо "Північного потоку-2", в обмеженні американських санкцій. У відповідь США зажадають від Кремля відмовитися від агресивних планів проти Заходу і його союзників.

Читайте також: Путін дав Байдену три сигнали — ексміністр про зустріч президентів

Популярні відео

На питання, якою буде реакція Кремля на таку пропозицію, Іноземцев відповів:

"Реакція буде дуже простою. Буде сказано, що ми це розглянемо, що ми повністю згодні, що ми не є агресором, не займаємося хакерством, ми законослухняна прекрасна держава... Але я думаю, що Кремль прийме це до відома. Якщо Байден запропонує щось істотне, припустимо з економічних сфер або у зв'язку з санкціями, то я думаю, що зміна поведінки Росії тут можлива".

Російський експерт зазначив, що Москва "не дуже хоче продовження конфлікту з Заходом", зокрема, Путін сприймає його дуже болісно.

"Я думаю, що на цьому тлі, якщо Байден не намагатиметься вчити Путіна правам людини, говорити від імені російської опозиції або вимагати звільнення Навального, що взагалі неможливо в даному випадку, то результати можуть бути. Росія стане трохи передбачуванішою, хоча, безсумнівно, вона не відійде від того авторитарного шляху, на який стала", - заявив він.

Читайте також: У Путіна є потужні союзники в США — ексрадник президента Росії про зустріч з Байденом

Раніше член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як президент США Джо Байден на переговорах може вплинути на президента Росії Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги