Політичний блеф — Фейгін висловився про ядерну зброю Росії і США

Марк Фейгін розповів, чому ядерне роззброєння перестане працювати

Політичний блеф — Фейгін висловився про ядерну зброю Росії і США

Росія і США збільшили кількість ядерних боєприпасів, які готові до використання. Про що це говорить, розповів політичний і громадський діяч Марк Фейгін у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Це все та ж політика блефу, продовження ще з радянських років. Ніякого сенсу в ній немає, тому що як би не критикували того ж Трампа, він говорив, що всі договори СНО (про скорочення ядерного озброєння — ред.) втрачають сенс, якщо в них не бере участі Китай. Росія і США домовляються про якесь скорочення, а хто-небудь знає, яка кількість ядерних боєголовок і носіїв є у Китаю? Вони ніяк не беруть участь у переговорах. Так що вже давно формат роззброєння втратив значення, але у демократів це така традиція — займатися ядерним роззброєнням, як би продовжуючи створювати ілюзію безпеки у виборців. Обама свого часу виступав з ініціативою повного ядерного роззброєння", — сказала він.

Читайте також: Росія стала основною загрозою — журналіст про зустріч країн НАТО

Популярні відео

За словами Фейгіна, концепція роззброєння незабаром остаточно відійде в минуле.

"Всі ці питання кількості не мають великої ролі, тому що сотої частки всього наявного ядерного потенціалу вистачить, щоб знищити планету кілька разів. Тому це політична гра. Всі країни прагнуть отримати доступ до ядерної зброї. Концепція ядерного стримування працює тільки при збільшенні ядерних озброєнь, парадокс полягає в цьому. Це ще якийсь час триватиме, але через кілька років концепція не працюватиме, тому що скоротили 180 — наростили 200. Крім того, з'являються нові види озброєнь", — сказав він.

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна повинна бути готова до будь-якої агресії з боку Росії.

Джерело Україна 24 Теги