Путін дав Байдену три сигнали — ексміністр про зустріч президентів

Павло Клімкін розповів, про що заявив президенту США глава Росії

Путін дав Байдену три сигнали — ексміністр про зустріч президентів

Президент Росії Володимир Путін дав президенту США Джо Байдену і світу три сигнали, два з них стосуються України — про це заявив колишній очільник МЗС України Павло Клімкін у програмі "Реальна політика з Євгенієм Кисельовим" на телеканалі "Україна 24".

"Путін дав Байдену і світу три сигнали. Перший сигнал – це зачистка всіх структур Навального. Цей сигнал означає – не розгойдуйте Росію зсередині. Другий сигнал – це інтерв’ю Путіна, воно про те, що він хоче мати нас або у сфері свого впливу, або ніде. І навіть сіра зона для нього майже червона лінія.

І третє, дуже важливе – до Держдуми внесено закон, що українці, також і білоруси, але насамперед українці, тепер можуть отримувати, хто хоче, російські паспорти на основі лише самоідентифікації. І те, що відбувається зараз на Донбасі, спочатку добровільна, а потім примусова паспортизація — це тепер буде перенесено на нас і Білорусь. Путін хоче зробити такий простір "русского мира", в якому російські паспорти будуть як основа, як клей", — сказав він.

Читайте також: Ексрадник Путіна: Зеленський домігся трьох важливих речей для України

За словами Клімкіна, це свідчить про важливість питання України для Путіна.

"Оці три меседжі Путін дав Байдену і G7 перед зустріччю – один меседж стосовно Росії та два меседжі стосовно нас. Зверніть увагу, наскільки для нього важливе питання України", — сказав він.

Раніше колишній радник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов розповів про союзників Володимира Путіна в адміністрації президента США.

Джерело Україна 24 Теги