Російський режим ліг під Китай — оглядач пояснив причини

Іван Яковина розповів, чому Росії простіше знайти з Китаєм спільну мову

Російський режим ліг під Китай — оглядач пояснив причини

Заходу не вдасться переманити на свій бік Росію замість дружби з Китаєм, заявив міжнародний оглядач Іван Яковина у програмі "Світогляд Сьогодні" на телеканалі "Україна 24".

"У мене великі сумніви, що у Заходу вийде щось протиставити китайцям у сенсі інфраструктури. Річ у тому, що китайці зараз без проблем дають гроші, будують порти, дороги, трубопроводи навіть самим кровожерливим і диким диктаторам в якихось далеких куточках Африки. Захід же з величезним трудом вичавлює з себе навіть невеликі суми, та й то, тільки коли та чи інша країна стає на шлях демократії та розвитку. Диктатурі набагато простіше мати справу з авторитарним Китаєм, який дає гроші та не ставить питань, ніж з країнами Заходу, яким постійно все не подобається, і які замість того, щоб дати грошей, постійно повчають тих чи інших правителів", — сказав він.

Читайте також: Україна тільки виграла — журналіст висловився про скандал з футбольною формою

Популярні відео

За словами Яковини, Росії простіше мати справу з Китаєм, ніж з Заходом.

"Саме тому зараз авторитарний російський режим зараз повністю ліг під китайців. Путін не хоче вислуховувати від Заходу постійні моралі про свободу слова та інші закиди. З китайськими комуністами, які знищують у себе будь-яку опозицію, російському вождю набагато простіше мати справу. Захід він сприймає все більш вороже, тому його політика щодо США і Європи стає все агресивнішою. Захід помічає це ставлення до себе з боку Росії та зараз має намір вжити заходів у відповідь", — сказав він.

Раніше Яковина розповідав, як Захід може покарати президента РФ Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги