Ілларіонов про здоров'я Путіна: треба менше вірити "експертам"

Радник президента РФ попередив про "дезінформаційну кампанію"

Ілларіонов про здоров'я Путіна: треба менше вірити "експертам"

Чутки про погане здоров'я і хвороби президента Росії Володимира Путіна, які періодично виникають, є спланованою дезінформаційною кампанією.

Про це в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" розповів ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов.

"В останні 1,5-2 роки поширюються чутки про нібито не дуже добре здоров'я Путіна. Але, мабуть, це зроблено для того, щоб надіслати сигнал: не поспішайте, ми ще застудимося на ваших похоронах. Я б запропонував нашим глядачам не звертати уваги на всілякі заяви різних так званих експертів, які мають доступ до медичної карти Путіна. Ті люди, які мають доступ до реальної медичної карти Путіна, ніколи таких заяв не зроблять. Якби вони зробили хоча б один раз, це була б остання заява, можливо, в їхньому житті", - пояснив Ілларіонов.

Читайте також: Немає аналогів з часів СРСР: Ілларіонов вказав на дивну річ у зустрічі Путіна і Байдена

Популярні відео

За його словами, чутки про здоров'я президента РФ є "ретельно організованою дезінформаційною кампанією".

"Що з цього є правдою, а що неправдою - ми сказати не можемо. Ми тільки бачимо, що проводиться дезінформаційна кампанія", - підкреслив ексрадник Путіна.

Читайте також: Треба бути готовим до сюрпризів — Ілларіонов про зустріч Зеленського і Путіна

Раніше ексрадник президента Росії Андрій Ілларіонов розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", чи вплине на хід переговорів президентів США і Росії фраза Байдена "Путін - вбивця".

Джерело Україна 24 Теги