Немає аналогів з часів СРСР: Ілларіонов вказав на дивну річ у зустрічі Путіна і Байдена

Ексрадник Путіна розповів, як проходила підготовка до зустрічі

Немає аналогів з часів СРСР: Ілларіонов вказав на дивну річ у зустрічі Путіна і Байдена

Порядок денний майбутніх переговорів президента США Джо Байдена з президентом Росії Володимиром Путіним досі залишається загадкою, зустріч виглядає абсолютно непідготовленою.

Про це в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" розповів ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов.

"Головним ініціатором зустрічі з Путіним є Байден. Всі задаються питанням - навіщо це Байдену? За весь час адміністрація Байдена так і не дала чіткої відповіді на це питання. Дивовижна історія, що не МЗС країн, а помічники з нацбезпеки (Салліван і Патрушев) готують цю зустріч. Саме вони зустрічалися в Женеві кілька тижнів тому. Це дивно, тому що Патрушев ніколи не був помічений у міжнародній дипломатії. Патрушев відноситься не до "голубів", а до "яструбів", і обговорювати з ним питання взаємного роззброєння - виглядає доволі дивно", - сказав Ілларіонов.

Читайте також: Є тривога — економіст про підсумки зустрічі Путіна і Байдена для України

Популярні відео

За його словами, мотив Байдена зустрітися з Путіним "на даний момент великою мірою залишається загадкою".

"Буквально останні брифінги, які давали представники американської адміністрації вже в Великій Британії, показали, що ані формат зустрічі (Байдена з Путіним - ред.), ані порядок денний до кінця не затверджені. Досі неясно, чи буде спільний брифінг, не кажучи про те, чи буде якась спільна заява тощо. Ступінь непідготовленості зустрічі на найвищому рівні не має аналогів подібних зустрічей ще з часів СРСР", - підкреслив ексрадник Путіна.

Раніше ексрадник президента Росії Андрій Ілларіонов розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", чи згадають про слова президента США "Путін - вбивця" на зустрічі двох президентів 16 червня.

Джерело Україна 24 Теги