Буде сильний удар по Лукашенку: у Тихановської хочуть нових санкцій проти Білорусі

Санкції мають охоплювати три галузі, зазначив Франак Вячорка

Буде сильний удар по Лукашенку: у Тихановської хочуть нових санкцій проти Білорусі

Білоруська опозиція просить від Європейського Союзу не лише персональних санкцій проти оточення Олександра Лукашенка, але й економічних санкцій у трьох галузях, щоб позбавити його режим фінансування.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів радник лідерки білоруської опозиції Світлани Тихановської Франак Вячорка.

"Я вважаю, що санкцій взагалі недостатньо для перемоги і переходу Білорусі до демократії. Це залежатиме від самих білорусів, коли вони будуть протестувати, коли вони будуть боротися. Але санкції повинні зробити ціну репресій для влади максимально великою. Тому ми просимо не тільки про особисті санкції - проти прокурорів, суддів, силовиків, але просимо про економічні санкції, щоб позбавити Лукашенка можливості платити тим, хто йому допомагає, хто його підтримує", - пояснив Вячорка.

Читайте також: У Лукашенка і Путіна одна тактика - політолог про санкції проти Білорусі

Популярні відео

За його словами, йдеться про санкції проти трьох секторів – нафтохімічного, металообробки і деревообробки.

"Якщо Європейський Союз зараз прийме індивідуальні санкції, а потім протягом 2-3 тижнів прийме секторальні, це буде дуже сильним ударом по Лукашенку і це теж може створити потрібний нам момент для початку національного страйку", - зазначив опозиціонер.

Читайте також: Отримали 1000 км плацдарму для Росії — Ляшко про відносини з Білоруссю

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які відносини повинні бути в України з Білоруссю, поки там при владі Олександр Лукашенко.

Джерело Україна 24 Теги