Військова авантюра не підходить — Гудков розповів про план Путіна до 2024 року

Російський політик розповів, як Путін намагатиметься підняти свій рейтинг

Військова авантюра не підходить — Гудков розповів про план Путіна до 2024 року

Росіяни стали значно більше боятися війни, у порівнянні з 2014 роком, розповів ексдепутат Держдуми Росії, російський опозиціонер Дмитро Гудков у програмі "Народ проти" на телеканалі "Україна 24".

"Перед виборами російська влада влаштовує перфоманси у вигляді військових авантюр для підвищення рейтингу. У 2014 році ви не уявляєте яка була пропаганда, істерія, це дійсно працювало. Зараз все дуже сильно змінилося. З того часу у нас 7 років йде зниження рівня життя. І коли було скупчення військ уздовж кордонів з Україною, в цей момент російська пропаганда дуже ефективно, як їм здавалося, відпрацьовувала цю тему, практично розпалювала, аж до того, що давайте дійдемо до Києва.

Чим це закінчилося? Було проведено закрите соцопитування. У людей запитали, які у них основні страхи — страх війни став страхом практично №1. Це говорить про те, що російські громадяни зараз ніяку військову авантюру не підтримають. І навіть якщо російський режим щось подібне спробує почати, то результат з точки зору рейтингу буде рівно зворотним", — сказав він.

Читайте також: Путін зруйнував Мінські угоди — ексміністр пояснив як

Популярні відео

Гудков розповів, що замість цього зробить президент РФ Володимир Путін.

"Тому основна гра у Путіна — це 2024 рік, Путін хоче піти ще на два терміни. З урахуванням того що багато від нього втомилися, рейтинг знижується. Щоб піти на черговий термін, він повинен громадянам Росії запропонувати знову щось таке, щоб всі знову стали аплодувати та обрали його. Військово-політична авантюра дасть результат з точністю навпаки. Тому, найімовірніше, буде якась гра Путіна з Білоруссю щодо приєднання", — сказав він.

Раніше політолог з Вашингтона Андрій Піонтковський розповів, чого домігся Путін своєю зустріччю з президентом США Джо Байденом.

Джерело Україна 24 Теги