Дечого Путін вже домігся — Піонтковський про зустріч з Байденом

Політолог Андрій Піонтковський розповів, в якому ключі президенти США і РФ обговорюватимуть українське питання

Дечого Путін вже домігся —  Піонтковський про зустріч з Байденом

На зустрічі з президентом США Джо Байденом президент Росії Володимир Путін буде торгуватися щодо українського питання — про це заявив політолог з Вашингтона Андрій Піонтковський у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Мотивація Кремля відповідна. Ініціатор зустрічі з Путіним — Байден. Байден сьогодні вранці в Лондоні підтвердив, що на зустрічі з Путіним ще раз назве ціну, яку Путіну доведеться заплатити в разі військового вторгнення. Цю ціну вже декілька разів було названо. Зараз це буде сказано Путіну безпосередньо. Але як досвідчений чекіст і кримінальник Путін одночасно говоритиме, що він не збирався нікуди вдиратися, і водночас буде торгуватися, що він може отримати замість відмови від такого вторгнення. Ось у такому діапазоні проходитиме та частина бесіди, яка стосуватиметься України", - сказав він.

Читайте також: Що твориться в голові Путіна - в Росії пояснили, про що він говорив в інтерв'ю

Популярні відео

За словами Піонтковського, Путін вже досяг частини своєї мети.

"Байден прекрасно розуміє, що сама зустріч — це вже частина ціни за відмову від вторгнення в Україну. Я думаю, що цього було б цілком достатньо. Але американське керівництво, і тут я з ним не згоден, ще додало до цього відмову від санкцій проти "Північного потоку-2". Так що, лякаючи Україну і світ загрозою вторгнення, дечого Путін вже домігся", — сказав він.

Раніше шведський економіст Андерс Аслунд поділився своїми побоюваннями з приводу зустрічі Путіна і Байдена.

Джерело Україна 24 Теги