Є тривога — економіст про підсумки зустрічі Путіна і Байдена для України

Андерс Аслунд розповів, що його турбує в поведінці глав США і Росії

Є тривога — економіст про підсумки зустрічі Путіна і Байдена для України

Як на Україні відіб'ється зустріч президента США Джо Байдена і президента Росії Путіна, розповів шведський економіст, старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Досить погано це виглядає - що Кремль намагається у всьому погано поводитися, а Вашингтон пробує в усьому добре поводитися. Так точно не можна робити. Я хотів би бачити серйозні американські санкції проти "Північного потоку-2", і взагалі серйозні американські санкції проти всього, що Росія робить. Для Путіна це величезна користь — отримати зустріч сам на сам з президентом США. Це означає, що Путін у себе вдома може показувати себе як другу головну владу у світі", — сказав він.

Читайте також: Інтереси Росії та Путіна розходяться — політолог про зустріч з Байденом

Популярні відео

За словами експерта, ситуація може стати несприятливою для України, але є шанс на позитивний результат.

"Єдина надія тут - що Байден жорстко виступить на цій зустрічі. У Вашингтоні вважають, що можуть розвивати співробітництво з Росією тільки стосовно військових питань, в економіці ніяких розмов бути не може. У мене тривога, що Україна програє (через цю зустріч - ред.). Дуже добре, що потім буде зустріч з Байденом і Зеленським, головні питання якої вирішені — "Північний потік-2" і НАТО", — сказав він.

Нагадаємо, раніше глава виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі заявив, що Байден не буде "продавати Україну" Путіну.

Нагадаємо, зустріч президентів США і Росії в Женеві запланована на 16 червня.

Джерело Україна 24 Теги