Що твориться в голові Путіна - в Росії пояснили, про що він говорив в інтерв'ю

Путін хоче дати зрозуміти Байдену, що Україна до НАТО не входитиме, вважає російський військовий експерт

Що твориться в голові Путіна - в Росії пояснили, про що він говорив в інтерв'ю

Російський військовий експерт Вадим Лукашевич в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" розповів, що президент РФ Володимир Путін у своєму інтерв'ю окреслив коло тем, на які готовий розмовляти з президентом США Джо Байденом, і що інтерв'ю показало, що в думках Путіна Україна є частиною Росії.

"Це інтерв'ю розраховане на країни НАТО і в першу чергу на Байдена. Путін відразу ставить якісь прапорці, за якими говорити немає сенсу. Ми можемо говорити про екологію, зміни клімату, боротьбу з тероризмом. Але він одразу дає зрозуміти Байдену, що Україна в НАТО не буде, це питання не обговорюється. Тобто Україна - це сфера впливу та інтересів Росії. Треба українцям розуміти, що в голові Путіна Україна і Білорусь - це і є Росія, ви просто трохи заблукали, але ми все поправимо. Звідси й такий постімперський синдром, коли ми намагаємося зібрати всі наші колишні землі: Прибалтику не вийде, Казахстан і середньоазіатські республіки під питанням, але Україна - це останній форпост, тому що без неї Росії як імперії немає. І за те, щоб підім'яти під себе Україну, Росія стоятиме до кінця", - сказав експерт.

Читайте також: Інтереси Росії та Путіна розходяться — політолог про зустріч з Байденом

Популярні відео

Крім того, Лукашевич на прикладі пропаганди про НАТО зазначив, що російській громадській думці не можна довіряти.

"Національна пропаганда дуже сильна, вона значною мірою формує російську думку. Розрахунок на те, що НАТО це такий жупел, яким лякали ще наших батьків за часів СРСР, може спрацювати й зараз. Коли нам потрібно було з НАТО дружити, то опитування показували, що ми дуже добре ставимося і до НАТО, і до Америки, і до України. А тепер вектор змінився і, відповідно, змінилися вороги. Орієнтуватися на російську думку я б не став, будь-яка зміна парадигми пропаганди - і через 3-4 місяці думка росіян може помінятися кардинально", - сказав експерт.

Читайте також: Зустріч Путіна і Байдена: Гордон дав тривожний прогноз для України

Раніше військовий експерт Олександр Мусієнко в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" прокоментував висловлювання Путіна. Експерт допускає, що російська риторика може змінитися.

В інтерв'ю каналу "Росія" Путін багато уваги приділив Україні, висловивши, зокрема, побоювання, що ракетам НАТО буде з України ближче летіти до Москви.

Джерело Україна 24 Теги