Путін повірив у напад НАТО: експерт про гучну заяву

Водночас Олександр Мусієнко вважає, що після зустрічі з Байденом антизахідна риторика Росії може змінитися

Путін повірив у напад НАТО: експерт про гучну заяву

В Офісі президента вважають заяву президента Росії Володимира Путіна про те, що вступ України до НАТО стане "червоною лінією", пропагандою, направленою на росіян. Військовий експерт Олександр Мусієнко в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" прокоментував висловлювання Путіна. Експерт допускає, що російська риторика може змінитися.

"Так влаштована російська пропагандистська машина, вони вважають НАТО ворогом, і поки що з цих позицій не відступають. Хочу нагадати, що на початку 2000-х Путін сам виступав за розширення співпраці з НАТО, до того ж, у Росії було набагато більше параметрів програм щодо співпраці з НАТО, ніж у України. Зараз ситуація змінилася виключно через те, що йде війна проти України, потрібно хоч якось виправдовувати свою агресію, наміри і плани. І все це і далі розпалюється. Ми подивимося, як ситуація розвиватиметься в подальшому, після відповідних зустрічей. Можливо, Росія знову запропонує якісь кроки для зближення з Заходом, може і риторика змінитися", - сказав експерт.

Читайте також: В Кабміні відповіли "Україна 24" щодо НАТО: "Відчувається побоювання не дратувати Росію"

Популярні відео

Мусієнко припустив, що заяви Путіна про вступ України до НАТО спрямовані на те, щоб Україні не надали План дій щодо членства в НАТО.

"Справа в тому, що ми не збиралися і не збираємося здійснювати агресію проти Росії і на її території, ніколи таких планів не було. Це виключно направлено на Захід, на ті країни Європи, які сумніваються і не хочуть через це голосувати за надання ПДЧ. Ця риторика не змінюється, не потрібно забувати, що Путін і певна частина навколо нього повірили в те, що НАТО готується до війни з ними, хоча до цього не було ніяких передумов, немає і зараз", - сказав Мусієнко.

Читайте також: Україна в НАТО: дипломат розповів про несподівану роль Росії

Нагадаємо, раніше на телеканалі "Україна 24" російський політолог Станіслав Бєлковський розповів, що Україна може вступити до Європейського Союзу не раніше ніж через 15 років, а її членство в НАТО можливе лише після вирішення проблеми Криму та Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги