Повинні подивитися один одному в очі - дипломат про зустріч Путіна і Байдена

Дипломат Андрій Гончарук зазначив, що чекати "трофеїв" від зустрічі не варто

Повинні подивитися один одному в очі - дипломат про зустріч Путіна і Байдена

Дипломат Андрій Гончарук, коментуючи майбутню зустріч президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна, заявив, що особливих результатів ця зустріч не принесе. Про це він сказав в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Якщо говорити про результати в переносному сенсі, коли кожна сторона повернеться з цих переговорів з якимось "трофеєм" - це завищені очікування. По-перше, це перша зустріч нового очільника Білого дому і старого очільника Кремля. По-друге, цій зустрічі передував обмін не надто приємними речами, інтерв'ю Байдена і його реакція, коментарі президента Росії на це", - сказав дипломат.

Читайте також: Арестович розповів, чи зміниться позиція Путіна щодо Донбасу після зустрічі з Байденом

Популярні відео

Гончарук озвучив, так би мовити, "програму-мінімум" для президентів.

"Як мінімум їм потрібно подивитися один одному в очі і провести обмін думками з широкого кола двосторонніх та світових питань. Я б не завищував очікувань", - сказав Гончарук.

Читайте також: Зустріч Путіна і Байдена: Гордон дав тривожний прогноз для України

Нагадаємо, раніше голова виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" заявив, що Байден не буде "продавати Україну" Путіну. Зустріч президентів у Женеві запланована на 16 червня.

Джерело Україна 24 Теги