Путін дасть обіцянку — ексдепутат дав прогноз щодо зустрічі з Байденом

Ілля Пономарьов розповів, чого варто побоюватися Україні

Путін дасть обіцянку — ексдепутат дав прогноз щодо зустрічі з Байденом

На зустрічі президента Росії Володимира Путіна з президентом США Джо Байденом американці готові піти на деякі компроміси, заявив ексдепутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Я думаю, що американці самі сподіваються, що буде прогрес, і заради цього вони затівають цю зустріч і йдуть на певні компроміси заздалегідь, наприклад, з приводу" Північного потоку - 2 ". Відповідно, це їхнє завдання — забезпечити певний прогрес. Від конфронтації всі втомилися, тим більше, що одна справа - конфронтація під час "холодної війни", яка мала спокійний системний характер, й інша справа, коли підлості та гидоти постійно один одному роблять. У першу чергу, звичайно, Росія зі своїми хакерськими атаками тощо. Всіх це дуже дратує.

Не варто недооцінювати й того, наскільки американців дратує, наприклад, фактор, що не працює нормальне посольство США в Москві. Звідти повисилали купу дипломатів. Начебто і дрібниця, але для бюрократії, яка не може нормально функціонувати, це дуже важливо. Вони намагаються з Путіним знайти загальні правила гри", — сказав він.

Читайте також: Викликає у Кремля ревнощі й настороженість — експерт про бесіду Байдена і Зеленського

Пономарьов відповів, чи є чого побоюватися Україні, та що Путін може запропонувати США.

"Для України є привід не те щоб нервувати, але відчувати дискомфорт, оскільки ми не перебуваємо на першому рядку американських пріоритетів. І хоча я не припускаю, що буде якийсь прямий обмін, але те, що Байден може прийняти рішення Україною займатися менше й давати Путіну більше свободи, цілком реально.

Я думаю, буде якась обіцянка (з боку Путіна - ред.) швидше, я не думаю, що буде якась безпосередня дія. Може бути обіцянка, що більше нікого не будуть труїти на території ЄС і США, не вбиватимуть нікого, не будуть влаштовувати хакерські атаки, втручатися у вибори тощо", — сказав він.

Читайте також: Інтереси не збігаються: політик розповів, чим закінчиться зустріч Байдена і Путіна

Фото: Прес-служба президента РФ

Нагадаємо, зустріч президентів Росії та США Володимира Путіна і Джо Байдена відбудеться в Женеві 16 червня. 7 червня Джо Байден і Володимир Зеленський поспілкувалися телефоном, українського президента запросили до Вашингтона в липні.

Джерело Україна 24 Теги