Отримали 1000 км плацдарму для Росії — Ляшко про відносини з Білоруссю

Олег Ляшко висловився про залежність Лукашенка від Москви

Отримали 1000 км плацдарму для Росії — Ляшко про відносини з Білоруссю

Україна припустилася помилок у відносинах з Білоруссю — про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко у програмі "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24".

"Стосовно Білорусі - українська влада зробила декілька стратегічних помилок, які значно погіршили наші відносини. Але з іншого боку – чи був у нас вибір? Сьогодні Лукашенко – фактично заручник Путіна. Він представник Путіна, він втратив суверенність, суб’єктність, самостійність. Він ледь не щотижня їздить до Москви, звітує, що зроблено, напряму погрожує, що за добу в Білорусь будуть введені російські війська. Ми сьогодні фактично отримали понад 1000 км спільного кордону. Раніше це був кордон дружби, а сьогодні, на жаль, він може перетворитися на плацдарм для наступу російських військ", — сказав він.

Читайте також: У Лукашенка і Путіна одна тактика - політолог про санкції проти Білорусі

Популярні відео

Ляшко нагадав про повну залежність Лукашенка від російського Кремля.

"Хоча Лукашенко і розповідає, що ніколи з білоруської землі на українську не прийдуть війська, але, думаю, сьогодні не Лукашенко це вирішує. Він у занадто великій залежності, він фактично відторгнутий своїм народом, всім світом, і він в абсолютній залежності від Кремля. Завдяки Кремлю він і утримався (при владі – ред.).

Я думаю, що посадка літака (з Романом Протасевичем на борту – ред.) - це операція білоруських спецслужб у прямій координації з російськими спецслужбами. Україна, на жаль, втратила дружні відносини з Білоруссю. Надзвичайно важливо тепер не довести до тієї точки, коли Білорусь перетвориться на агресивну щодо України. Для нас це надзвичайно важливо – тут і дипломати, і спецслужби, і президент повинні працювати в цьому напрямку", — сказав він.

Раніше економіст Андрій Новак розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" про несподівану вигоду для України від західних санкцій проти Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги