Тортури в прямому ефірі: в Тихановської вказали на важливий нюанс в "інтерв'ю" Протасевича

У білоруській опозиції назвали Протасевича "заручником у руках терористів"

Тортури в прямому ефірі: в Тихановської вказали на важливий нюанс в "інтерв'ю" Протасевича

Білоруський опозиційний журналіст Роман Протасевич під час "інтерв'ю" провладному телеканалу ОНТ перебував під впливом якихось препаратів, що впливають на психіку.

Таку думку в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" висловила прессекретарка лідера білоруської опозиції Світлани Тихановської Анна Красуліна.

"Влада Білорусі зараз намагається переключити порядок денний з акту міжнародного тероризму, коли захопили цивільний літак, на те, що сказав або не сказав Протасевич. Ми заявляємо, що Роман - заручник, який знаходиться в руках терористів. Нам потрібно зрозуміти, що тероризм вийшов на міжнародний рівень, його потрібно зупинити", - зазначила прессекретарка Тихановської.

Читайте також: Лукашенко може відпустити Протасевича: озвучено несподіваний прогноз щодо Білорусі

Популярні відео

За її словами, "інтерв'ю" з Протасевичем - це, "по суті справи, катування в прямому ефірі".

"Найімовірніше, використовувалися препарати. Крім побиття і тортур, позбавлення сну, яким він піддався до цього, швидше за все, він ще й під препаратами. Тому що від веселості він в кінці переходить до істерики й плачу, тобто це говорить про препарати. 4 години тривав цей допит. Тобто якщо говорив не те, то перезаписували", - заявила вона.

Акція солідарності з Романом Протасевичем у Польщі
Акція солідарності з Романом Протасевичем у Польщі Фото: Reuters

Красуліна також підкреслила, що "все робилося за відсутності адвоката".

"Протягом тижня не допускали адвоката. Тому все, що він говорить - це сказане заручником у руках терористів, це не має реально значення. Значення має те, що навпроти нього сидить кат, людина, яка катує його в прямому ефірі. Тому транслювати це не варто в принципі. А ось цей фільм ляже в принципі у теку доказів злочинності режиму, в Гаазі це буде ще один доказ", - сказала прессекретарка Тихановської.

Читайте також: Затримання Протасевича: політолог розповів, як Росія "допомогла" Лукашенку

Раніше директор Української Гельсінської спілки Олександр Павличенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, який "сценарій" розігрує з Романом Протасевичем білоруська влада.

Джерело Україна 24 Теги