Інтереси не збігаються: політик розповів, чим закінчиться зустріч Байдена і Путіна

Дмитро Гудков пояснив, чого хоче режим Путіна і як він домагатиметься мети

Інтереси не збігаються: політик розповів, чим закінчиться зустріч Байдена і Путіна

Зустріч президентів США та Росії Джо Байдена і Володимира Путіна не принесе відчутних результатів — таку думку висловив російський політик, громадський діяч Дмитро Гудков у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Я не знаю, як пройде зустріч Путіна і Байдена, але я знаю, що буде — нічого. З однієї простої причини: XXI століття — це час, коли конкурують різні політичні моделі. Минулого століття це був комунізм — капіталізм, то зараз це демократична модель проти авторитарної. Путін — це людина, яка будує диктатуру в Росії, а Байден зацікавлений у просуванні демократичних ідей. У них з самого початку інтереси не збігаються.

Більш того, Байден представляє США, в яких працюють інститути, і про що б Путін з ним не домовився, коли Байден повернеться додому, він слухатиме Конгрес, громадську думку. Будь-яке рішення, яке не влаштує суд, буде скасовано судом, тому що він незалежний тощо. Путін нічого не змінюватиме всередині країни, він буде продовжувати політику репресій, примушувати Захід до переговорів шляхом створення нових загроз. Я думаю, що війська вздовж кордону з Україною — це був спеціальний шантаж, щоб Захід пішов на поступки", — сказав він.

Читайте також: Російський політик про велику війну проти України: це просто невигідно

Популярні відео

Гудков розповів, яким чином Путін намагатиметься залишитися при владі.

"Не потрібно великі надії покладати на Захід. Потрібно в собі знаходити сили, щоб щось змінювати. Звичайно, і США, і Євросоюз на боці України. Але треба розуміти, що у них є свої проблеми й вони їх вирішуватимуть. Наприклад, "Північний потік-2" вигідний Німеччині, і вона його підтримуватиме. Потрібно на все дивитися об'єктивно. Потрібно розуміти, чого хоче режим Путіна — правити вічно. Саме тому було змінено Конституцію. Але для того щоб "продати" себе громадянам ще на два терміни, Путін повинен громадянам щось серйозне запропонувати.

Є різні варіанти — "маленька переможна війна", приєднання територій. Це спрацювало з Кримом, це додало Путіну очок. Але зараз це вже не надихне громадян Росії. Щороку знижується рівень життя, люди починають розуміти, що в країні влади немає. Це вже дратує. Тому якщо Путін надалі піде цим шляхом, це погіршить ситуацію. Я бачу для Путіна інший шлях. З урахуванням останнього скандалу в Білорусі, коли Лукашенко зупинив літак і позбувся допомоги від ЄС, значить, Лукашенко стає максимально залежним від Путіна. І в Путіна є додатковий козир, щоб піти на союз з Білоруссю. Саме це Путін і намагатиметься "продати" громадянам Росії", — сказав він.

Раніше Гудков розповів, як його змусили втекти з Росії до України.

Джерело Україна 24 Теги