Російський політик про велику війну проти України: це просто невигідно

Дмитро Гудков розповів, як російська пропаганда налякала своїх громадян

Російський політик про велику війну проти України: це просто невигідно

Керівництво Росії сьогодні, попри агресивну мілітаристську пропаганду, не зацікавлене у великій війні.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" російський політик і громадський діяч Дмитро Гудков.

"Коли було скупчення військ біля кордонів України, коли російська пропаганда влаштувала мілітаристську істерію, на кожному телевізійному каналі обговорювалася перспектива війни. Звичайно, це все подавалося як "інтриги Заходу проти Росії", що Росія повинна оборонятися - це так по телевізору розповідали. Але сталася цікава річ. Соціологи поміряли, чого бояться росіяни. Загроза війни стала одним з основних страхів", - зазначив він.

Читайте також: Усунули Навального, підбираються до інших: адвокат про обшуки у російського опозиціонера

Популярні відео

За словами Гудкова, російська пропаганда "налякала в першу чергу своїх громадян".

"Це насправді добре. Якщо раніше я побоювався, що російська влада може щось організувати таке погане, то зараз я розумію і влада зрозуміла, що це не дасть жодних політичних дивідендів всередині країни. Люди не хочуть війни, люди не хочуть воювати. Люди можуть по-різному ставитися до Заходу, Америки, України тощо, але загальний настрій - аби не було війни", - розповів російський політик.

Читайте також: У Росії розповіли, чому Путін навчився в Лукашенка

Як пояснив Гудков, це означає, що "маленька переможна війна" вже неможлива.

"Жодної "маленької" не буде, це буде "вантаж 200", це будуть труни, загибель багатьох тисяч людей. Це не може бути непоміченим вже. Тому в цих умовах російський режим вже нічого не починатиме, тому що йому це просто невигідно. Це не підвищить рейтинг, а тільки знизить", - заявив він.

Раніше російський опозиціонер Дмитро Гудков в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як його змусили виїхати з РФ.

Джерело Україна 24 Теги