Пропаганда не досягла мети — політик про скандальне "інтерв'ю" Протасевича

Юрій Губаревич розповів, чому ніхто не може дізнатися про стан опозиціонера

Пропаганда не досягла мети — політик про скандальне "інтерв'ю" Протасевича

Дізнатися про стан білоруського опозиціонера Романа Протасевича, якого заарештували після скандальної посадки літака Ryanair у Мінську, неможливо — про це заявив глава руху "За свободу" Юрій Губаревич у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Об'єктивну інформацію отримати неможливо, оскільки доступ адвокатів часто обмежують. І навіть якщо адвокат і має можливість спілкування, то з нього беруть підписку про нерозголошення, яка стосується не тільки обставин справи, а й умов утримання. Тому важко сказати, наскільки добровільними були зізнання, найімовірніше, що ні", — сказав він.

Читайте також: Інтерв'ю Протасевича: політолог назвав дві мети влади Білорусі

Популярні відео

Губаревич розповів, що в Білорусі думають про "інтерв'ю" з Протасевичем, в якому він нібито визнав висунуті проти нього звинувачення.

"Йде велика хвиля співчуття, тут офіційна пропаганда не досягла своєї мети. Вони хотіли показати, що ось черговий противник режиму розкаявся і пішов на співпрацю, але всі прекрасно розуміють, в яких умовах виходить подібне каяття. Люди протестують проти умов утримання не тільки Протасевича, а й сотень, а можливо, рахунок вже і на тисячі, інших ув'язнених, багато з яких вже отримали реальні терміни", — сказав він.

Раніше директор Української Гельсінської спілки Олександр Павличенко розповів, який "сценарій" розігрує з Романом Протасевичем білоруська влада.

Джерело Україна 24 Теги