Психоделічний режим: політолог розповів, у чому Лукашенко перевершив Путіна

Експерт порівняв боротьбу з опозицією в РФ і Білорусі

Психоделічний режим: політолог розповів, у чому Лукашенко перевершив Путіна

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, який наказав заарештувати журналіста Романа Протасевича, затьмарив навіть президента Росії Володимира Путіна, який посадив до в'язниці опозиціонера Олексія Навального.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів політолог Максим Яковлєв, коментуючи інтерв'ю Протасевича провладному білоруському телеканалу ОНТ, в якому заарештований журналіст начебто визнає провину і розкаюється.

"Я не уявляю, щоб на нього (Протасевича - ред.) не тиснули. Методи КДБшні не змінилися. Людина - крихка істота. Нам приємно думати про ніби моцні, сталеві, "з яйцями", як, пардон, Протасевич сказав, але я впевнений, що на кожну людину легко знайти методи тиску, щоб вона сказала що завгодно на камеру", - зазначив політолог.

Читайте також: У Білорусі розповіли, як Протасевичу "шиють справу": режим йде на будь-які сценарії

Популярні відео

За його словами, випадок з білоруським журналістом "якраз показує психоделічність режиму".

"На цьому тлі, безумовно, Путін виглядає як ще нічого собі диктатор. Побитого Навального, який у всьому кається, ми ще не бачили на федеральному каналі - методи трохи відрізняються. Підозрюю, що ситуація з Протасевичем буде якщо не погіршуватися, то кращою несподівано не стане", - зазначив Яковлєв.

Читайте також: Затримання Протасевича: політолог розповів, як Росія "допомогла" Лукашенку

Раніше директор Української Гельсінської спілки Олександр Павличенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, який "сценарій" розігрує з Романом Протасевичем білоруська влада.