Протасевич у руках КДБ: в білоруській опозиції відреагували на скандальне інтерв'ю

У Світлани Тихановської вважають журналіста героєм

Протасевич у руках КДБ: в білоруській опозиції відреагували на скандальне інтерв'ю

До затриманого в Білорусі журналіста Романа Протасевича могли застосовувати тортури, тому його інтерв'ю провладному каналу ОНТ з "каяттям" немає ніякої сили. Ті, хто всерйоз обговорює слова Протасевича, лише потурає режиму Олександра Лукашенка.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" радник лідера білоруської опозиції Світлани Тихановської Франтішек Вячорка.

"Саме обговорення слів заручника - це аморально, і ті, хто цим займається, просто потурають диктаторові. Я вам раджу взагалі не обговорювати і не дискутувати. Ми знаємо, що Роман у руках КДБ, до нього можуть застосовувати фізичне і психологічне насильство, і все, що зараз потрібно робити і про що говорити - як його можна швидше звільнити з в'язниці", - заявив він.

Читайте також: У Білорусі розповіли, як Протасевичу "шиють справу": режим йде на будь-які сценарії

Популярні відео

За словами Вячорки, прибічники Тихановської зараз намагаються "на рівні міжнародних організацій, ООН, Європейського Союзу вжити негайних заходів, щоб міжнародні експерти могли відвідати і Романа Протасевича у в'язниці, і інших політичних в'язнів".

"Крім того, ЄС розглядає введення санкцій не тільки персональних, але і економічних. США ввели вчора санкції проти 9 підприємств, пов'язаних з Лукашенком. Зараз ми їдемо на зустріч з батьками Протасевича у Вроцлаві, сюди прибула Світлана Тихановська, будемо радитися, як допомогти. Ми говоримо про заручника режиму, КДБ, і те, що він скаже, не має ніякої сили. Ми в будь-якому випадку будемо вважати Романа героєм та боротися за його звільнення", - зазначив він.

Читайте також: Затримання Протасевича: політолог розповів, як Росія "допомогла" Лукашенку

Раніше директор Української Гельсінської спілки Олександр Павличенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, який "сценарій" розігрує з Романом Протасевичем білоруська влада.

Джерело Україна 24 Теги