Україна не залишиться сам на сам з Росією — Кравчук про зустріч Путіна і Байдена

Леонід Кравчук назвав головні теми розмови двох президентів

Україна не залишиться сам на сам з Росією — Кравчук про зустріч Путіна і Байдена

Експрезидент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук розповів, про що на зустрічі говоритимуть президенти США і Росії Джо Байден та Володимир Путін, у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Все залежить від того, про що вони говоритимуть. Думаю, що буде насамперед питання про поведінку самої Росії, буде важливо сказати Путіну, що Росія не може і не повинна далі жити за принципами порушення міжнародного права, вона повинна дотримуватися правил і норм, які існують в цивілізованому світі. Не втручатися у вибори, не стимулювати хакерів, не вести війни, не здійснювати агресію і так далі", — сказав він.

Читайте також: Кравчук зробив несподівану заяву про переговори щодо Донбасу: "Вперше говорю про це"

На думку Кравчука, мова піде і про Україну.

"Є низка проблем, про які Байден обов'язково скаже Путіну. Думаю, не обійдеться і без гарячих точок, які створила на багатьох територіях у світі Росія. І найперше мова про Україну. Думаю, що головна ідея президента США, що якщо Росія наважиться розширювати агресію проти України — Україна сам на сам з Росією не залишиться, це важливі слова", — сказав він.

Читайте також: З голівкою не все добре: Кравчук висміяв прихильників Лукашенка

Нагадаємо, зустріч президентів Росії та США Володимира Путіна і Джо Байдена відбудеться в Женеві 16 червня.

Джерело Україна 24 Теги