З голівкою не все добре: Кравчук висміяв прихильників Лукашенка

Леонід Кравчук розповів, чому не потрібно робити численних заяв про білоруського президента

З голівкою не все добре: Кравчук висміяв прихильників Лукашенка

Президенту Білорусі Олександру Лукашенко приділяється занадто велика увага, заявив експрезидент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"МЗС і президент висловились, що те, що відбувається в Білорусі, ми не сприймаємо, ми приєдналися в цих оцінках до європейських країн, і чогось особливого висловлювати ще стосовно Лукашенка не потрібно. Я вам скажу чому: занадто багато честі для Лукашенка, щоб ми на нього звертали таку увагу. Він самопроголошений президент, з точки зору світового права ніхто, а робить із себе лідера, диктує якісь умови, дає оцінки всім іншим, а ми будемо вступати з ним в дискусію. Ми вже висловилися, і це наша остаточна позиція", — сказав він.

Читайте також: Україна жорстко відповідатиме — "слуга народу" про наміри Білорусі щодо Криму

Популярні відео

Прихильники Лукашенка абсолютно невірно його сприймають, вважає Кравчук.

"Він ніколи не був" голубом" (миру — ред.). Я добре знаю Білорусь, я багато спілкувався з Лукашенком. Він відразу розвернув свій човен до колишнього Радянського Союзу, а потім до Росії. У мене фігура Лукашенка не викликає ніяких сумнівів з точки зору його оцінки. Називають його "голубом миру" люди, які або не знають Лукашенка, або щось інше, у них щось з голівкою не в порядку, вибачте. Весь світ бачить, а хтось засліплений. Цивілізований світ висловив свою точку зору. Стосовно відносин з білоруським народом — вони повинні бути нормальними", — сказав він.

Раніше Кравчук пояснив, чому Мінськ не може бути майданчиком для переговорів щодо Донбасу і куди їх можна перенести.

Джерело Україна 24 Теги