Для Байдена головне - виправити помилку Трампа: експерт про "Північний потік-2"

"Судячи з усього, "Газпром" і російська влада налаштовані, щоб ігнорувати всі можливі санкції", - зазначив експерт

Для Байдена головне - виправити помилку Трампа: експерт про "Північний потік-2"

В ефірі програми «Сьогодні Ввечері» експерт нафтогазового ринку Михайло Крутіхін розповів, що будівництво трубопроводу «Північний потік-2» не є пріоритетним для адміністрації президента США Джо Байдена.

«Трубоукладальна баржа «Фортуна» наближається до точки, де вона повинна зварити останню ланку, залишилося всього 2,5 км до того місця, де вона має закінчити прокладку однієї гілки «Північного потоку-2». Друга гілка - там залишилося трубоукладальному крану «Академік Черський» пройти 74 км. Так що робота триває і по одній гілці, і по іншій, незважаючи на санкції проти цих двох кораблів, проти декількох допоміжних кораблів. Ми бачимо, що, попри санкції, обидва судна працюють, судячи з усього, «Газпром» і російська влада налаштовані, щоб ігнорувати всі можливі санкції», - зазначив експерт.

Читайте також: Поразка України - експерт оцінив рішення США щодо "Північного потоку-2"

Популярні відео

«Думаю, потрібно подивитися значно ширше і зрозуміти, що зараз американській адміністрації, навіть не Конгресу, необхідні інші пріоритети. Для них цей проєкт - зовсім неважлива деталь у відносинах з Росією і Європою, головне налагодити трансатлантичне співробітництво, яке сильно підірвав Трамп. Для цього адміністрація Байдена готова піти на багато що, щоб задовольнити Німеччину», - додав Крутіхін.

Читайте також: Небезпека не в "Північному потоці-2" - експерт пояснив, де Україна зазнає значних втрат

Раніше журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що російський газопровід "Північний потік-2" в найближчі кілька років працювати не буде.

Джерело Україна 24 Теги