Усунули Навального, підбираються до інших: адвокат про обшуки у російського опозиціонера

За словами Миколи Полозова, "йде зачистка" перед виборами до Держдуми

Усунули Навального, підбираються до інших: адвокат про обшуки у російського опозиціонера

Російський адвокат Микола Полозов в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" прокоментував обшуки в ексдепутата Держдуми Дмитра Гудкова. На його думку, йдеться про усунення супротивників правлячого режиму перед виборами до російського парламенту.

"Безумовно, це йде зачистка політичного поля напередодні виборів до Держдуми Росії, які повинні відбутися у вересні. До цього російська влада усунула Олексія Навального, посадивши його в колонію. І зараз вже підбирається до менш активних опозиціонерів, до менш запеклих опозиціонерів, таких як Дмитро Гудков. Тут знайшли формальний привід, підняли якусь стару справу. З'ясувалося, що під час обшуку в його квартирі знайшли нібито снаряд, нібито патрони якісь. Тобто ми бачимо, що Кремль фактично бетонує будь-яку непідконтрольну політичну діяльність у Росії напередодні цих виборів", - сказав Полозов.

Читайте також: Навального будуть "ламати": Яковина розповів, від чого залежить доля політика

Популярні відео

Зі слів адвоката, всі ці події є політичним переслідуванням і залякуванням тих, хто збирається брати участь у виборах до Держдуми.

"Тут важливо розуміти, що йдеться не про формальний якийсь підхід, не про просту побутову кримінальну справу. Йдеться про політичне переслідування. І це нагнітання є елементом залякування інших учасників політичних подій у Росії, тих, хто ще все-таки має намір балотуватися і брати участь у передвиборчій кампанії", - сказав Полозов.

Читайте також: У Росії завдали подвійного удару по Путіну - опозиціонерка про Навального

Нагадаємо, 1 червня російська поліція провела обшуки на дачі Дмитра Гудкова. Правоохоронці також прийшли до помічника політика Олександра Соловйова і до глави штабу Гудкова Віталія Венідіктова. Раніше в Петербурзі було затримано голову громадського об'єднання "Відкрита Росія" Андрія Пивоварова.

Джерело Україна 24 Теги